KONST / Litografier / Färglitografi 15528265
nr 1552 8265
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Figurer. Signerad, numrerad 143/200. Färglitografi, bildmått: 70x48 cm, yttermått inklusive ram: 84x62 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:40:00
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström